AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YAMAN’DAN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YAMAN’DAN BAYRAM MESAJI
​​​​​​​Salıpazarı Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Başkan Yaman "Bayramlar insani, milli ve manevi değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir. Kurban Bayramı cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bu özel günler, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle kucaklaması, iyiliklere, güzelliklere, hayırlara yaklaşmak için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir. Bayram nedeniyle artacak olan trafik yoğunluğundan dolayı Trafiğe çıkacak sürücülerimizin trafik kurallarına uyacağına, bu konuda gereken duyarlılığı azami ölçüde göstereceklerine inanıyor, acı ve hüzünden uzak bir bayram temenni ediyorum.

Tüm hemşehrilerimin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı’ıı kutluyor; barış, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışmayı esas alan nice bayramlar diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler:
BAŞKAN AKGÜL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJIÖnceki Haber

BAŞKAN AKGÜL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ŞAHİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJISonraki Haber

BAŞKAN ŞAHİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar