BAŞKAN OSMA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN OSMA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
​​​​​​​Salıpazarı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Adem Osma, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Adem Osma mesajında, “değerli hemşehrilerimizin ve milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum." dedi.

“Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Sosyal dayanışmanın zirveye çıktığı Kurban Bayramları, aziz milletimizin inanç köklerinin ne kadar sağlam olduğunun da bir nevi ispatı gibidir.

Bayramlar! Her türlü olumsuz düşünceleri bir kenara bırakıp kucaklaşma günüdür.

Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir.

Ancak dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle gerekli önlemleri almamız; başta kendi sağlığımız, sevdiklerimiz ve ülkemiz adına büyük önem arz etmektedir.

Sizlerin de alacağı kişisel önlemler ve sosyal mesafe kurallarına göstereceğiniz dikkatle bu bayram da sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını en üst seviyede yaşayacağız. Hep birlikte daha güzel ve daha sağlıklı günlere ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli hemşehrilerimizin ve milletimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum.”


MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAYRAM MESAJIÖnceki Haber

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN ERSOY’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJISonraki Haber

BAŞKAN ERSOY’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar