OTO KARADENİZ

DEVLETİ ALİYYE OCAKLARI’NDAN KUDÜS AÇIKLAMASI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DEVLETİ ALİYYE OCAKLARI’NDAN KUDÜS AÇIKLAMASI
Devleti Aliyye Ocakları, Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selim Han'ın Kudüs'ü fethinin yıl dönümünde basın açıklaması yaptı.

Çarşamba tarihi Göğceli Camiinde bir basın açıklaması yapan Devleti Aliyye Ocakları Samsun Şube Başkanı Serkan Öztoprak “Biz Osmanlı torunlarıyız ve Osmanlı geri döndü” dedi.

Öztoprak yaptığı açıklamada “Şanlı ecdadımız öyle büyük başarılara ve fetihlere imza atmıştır ki, maalesef böyle büyük bir ecdadın torunları ve varisleri olan bizlere özellikle son bir asırlık dönemde hiçbir millete nasip olmamış şanlı tarihimiz unutturulmaya çalışılmaktadır. Çoğumuzun belki de hiç bilmediği önemli tarihlerden biride hiç kuşkusuz 31 Aralık 1516 yılında Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selin Han’ın Kudüs’ü Osmanlı topraklarına ilhak etmesidir.

Bizler Devlet-i Aliyye Ocakları olarak yüzyıldır üzerimizde oynanan oyunları bozmaya, şanlı tarihimize sahip çıkmaya, ve ecdadımızın izinden giderek tekrardan bütün dünyada hakkın ve adaletin hâkim olduğu bir nizam kurmaya geliyoruz.

Bu vesile ile şunu bütün dünyaya buradan ilan ediyor ve diyoruz ki “Biz Osmanlı torunlarıyız ve Osmanlı geri döndü. Artık bizi oyalamak için oluşturduğunuz suni gündemlerle, hayal ürünü propagandalarla, tarihimizin ve inancımızın kabul etmediği gün ve geceler ile bu necip milletin tekrardan şahlanmasına engel olamayacaksınız. Bizans artığı kutlamalara, ellerinde Suriye’deki, Irak’taki, Kudüs’teki kardeşlerimizin kanları olan Hıristiyan dünyasının dini ve milli günlerine, onların kültürlerine ve yılbaşı rezilliklerine hiçbir Osmanlı torunu ortak olamaz.

31 Aralık bizler için şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biridir. 31 Aralık bizler için Kudüs demektir, Aksa demektir. 31 Aralık bizler için Hz. Ömer demektir, Selehaddin-i Eyyubi demektir, Yavuz Sultan Selim demektir, 31 Aralık bizler için Cennet Mekan Ulu Hakan Sultan Abdulhamid Han demektir. Bu tarihi gün bizler için adalet demektir, emanet demektir. Yine 31 Aralık bizler için 103 yıllık esaret demektir. İslam’ın kutsalı ve ilk kıblesinin şuan Yahudi tasallutu altında bulunduğu gerçeğidir ve 31 Aralık bizler için Kudüs’ün,Gazze’nin,Batı Şeria’nın ve El Halil’in tekrardan Osmanlı torunlarının eliyle özgürlüğe kavuşacağının müjdecisidir.

Devlet-i Aliyye Ocakları olarak bizler bu kutlu günün yıl dönümünde 31 Aralığı Kudüs’ün Osmanlıya ilhak günü olarak yeniden tüm dünyaya ilan ediyor ve Kudüs’ün islamın olduğunu tüm dünyaya haykırıyoruz

Kudüs’ün Yahudi işgalinden kurtulup Mescid-i Aksa’da şükür namazları kılacağımız günlerin bir an önce gelmesi duası ile tüm Osmanlı sevdalısı kardeşlerimizin 31 Aralık Kudüs’ün Osmanlı’ya ilhakının 504. Seneyi devriyesini tebrik ediyorum.

 

Anahtar Kelimeler:
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TEKERLEKLİ SANDALYEÖnceki Haber

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TEKERLEKLİ SANDALYE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİSonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE TOPLU SÖZLEŞME...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar