DÖRT DÖRTLÜK YATIRIM

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DÖRT DÖRTLÜK YATIRIM
​​​​​​​Kavak'ta kireç, hazır beton, kilitli taş ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Dörtler Kireç Sanayii akaryakıt iş koluna da yatırım yaptı.

Kavak'ta yaklaşık yarım asırdan bu yana faaliyet gösteren Dörtler Kireç Limitet Şirketi, aldığı yeni yatırım kararı doğrultusunda beşinci şubesini açarak akaryakıt sektörüne de yatırım gerçekleştirdi. Şirket Genel Müdürü Çetin Örsel, " Memleketimizden kazandığımızı yine memleketimize yatırım olarak geri veriyoruz" dedi.

Samsun Ankara Karayolu üzerinde günümüz teknolojik yeniliklerine uygun olarak kurulan Dörtler GO Petrol Akaryakıt İstasyonu müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt verebilecek şekilde oluşturulduğunu belirten Şirket Genel Müdürü Çetin Örsel, memleketlerine yatırımlarının şirketlerinin büyümesine paralel olarak devam edeceğini söyledi.

Seçkin bir davetli topluluğu eşliğinde yapılan açılış törenine Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır, MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber, CHP İlçe Başkanı Şakir Altun, İYİ Parti ilçe Başkanı Sefer Kırış ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Osman Atlı katıldı. Kurdele kesiminde konuşan Kaymakam İbrahim Engin Şenay, yapılan her yeni yatırımın yeni istihdam alanı demek olduğunu belirterek " Ülkemizde yatırım yapan tüm girişimcilerimize minnettarız" dedi.

Törende konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ise ilçenin büyümesi ve gelişmesinin en güzel ispatının yeni açılan işyerleri olduğunu belirterek  " Gelişen ve büyüyen Kavak sadece dışarıdan gelecek yatırımcı beklemiyor. Kendisi de imkanları doğrultusunda yatırımlar yaparak elini taşın altına koyup memleketinin kalkınmasına katkı sunuyor" dedi.

Açılışı yapılan tesisin bölgede önemli bir açığı kapatacağını ve sunacağı hizmet kalitesi ile de örnek teşkil edeceğini anlatan Şirket Genel Müdürü Çetin Örsel'de, yeni girdikleri sektöre yaklaşık üç milyon lira yatırım yaptıklarını belirtti. Örsel, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Yaklaşık yarım asırdır ilçede kurulu ocaklarından çıkardığı maden ile Samsun'un yanı sıra bölge il ve ilçelerinde ihtiyaçlarını karşılayan Dörtler Kireç, bölgemizin ihtiyaçlarını da dikkate alarak şimdi de Akaryakıt sektörüne girdi. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gerçekleştirdiğimiz yatırım ile Kavak modern bir işletme daha kazanmış oldu. Bizler aile olarak memleketimizi seviyoruz. Kavak'tan kazandığımızı da yine Kavak'ta yatırıma dönüştürerek gençlerimize yeni iş sahaları açıyor böylelikle istihdam konusunda taşın altına elimizi koymaktan geri kaçınmıyoruz. Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektörlerde ki gelişim ve büyümelerine paralel olarak bundan sonra da memleketimize olan yatırımlarımız devam edecek olup aile şirketimizi kontrollü bir şekilde kurumsal yapıya kavuşturmak için var gücümüzle çalışacağız.

 

 

Anahtar Kelimeler:
KALEM TABANCAYLA KENDİSİNİ YARALADI! CEZA ALDIÖnceki Haber

KALEM TABANCAYLA KENDİSİNİ YARALADI! CEZ...

BAŞKAN DEMİR SAATHANE MEYDANI’NI İNCELEDİSonraki Haber

BAŞKAN DEMİR SAATHANE MEYDANI’NI İNCELED...

Yorum Yazın

6. KATTAN DÜŞEN ÇOCUK AĞIR YARALANDI
"TORBACI" OPERASYONU! 1 TUTUKLAMA
HANCIOĞLU ‘HATA BİR DEFA YAPILIR’
MOTOSİKLETLERE EL KONULDU
SAMSUN’DA 11 ŞÜPHELİ YAKALANDI
SAĞLIK BAKANI SAMSUN’DA
BAŞKAN DEMİR: SALIPAZARI’NDA ALTYAPI SENEYE TAMAM
BAŞKAN AKSU HIZ KESMİYOR
2 FUTBOLCUNUN KOVİD-19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI
SAMSUN’DA KAZA! İRANLI GENÇ ÖLDÜ
ÇARŞAMBA’DA TRAKTÖR KAZASI! 1’İ AĞIR 2 YARALI
SUÇ MAKİNASI SAMSUN’DA YAKALANDI
ÇARŞAMBA’DA YANGIN!
ARI KOVANINDAN UYUŞTURUCU VE TABANCA ÇIKTI
BAŞKAN DEMİR’E MUHTEŞEM KARŞILAMA
NARKOTİKTEN KAÇIŞ YOK! 8 ZANLI GÖZALTINDA
ELEKTRİK AKIMINA KAPILAN ÇOCUK ÖLDÜ
ÇARŞAMBA BELEDİYESİNİN HES UYGULAMASINA TAKILDI
SAMSUN’DA ŞÜPHELİ ÖLÜM!
VAKALAR ARTIYOR!DENETİMLER SIKLAŞIYOR

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar