OTO KARADENİZ

GAZETECİLERDEN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GAZETECİLERDEN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET
​​​​​​​Yeşilırmak Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Erol Şeker,dernek üyeleri ve Habersal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Kuzu Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette Yeşilırmak Gazeteciler Cemiyet Derneği Başkanı Erol Şeker, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ile bir süre ilçeye dair fikir alışverişinde bulundular.  Önemli konuların paylaşıldığı ziyarette Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, dernek üyesi olan gazetecilerin taleplerini dinledi.

'Amacımız Çarşamba'yı Daha da Güzelleştirmek'

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a makamında yapılan kısa süreli ziyarette Çarşamba'da yapacak olduğu projelerden bahsetti. Başkan Doğan, "Çarşamba'mıza 10 yıl aradan sonra yeniden faaliyete geçmesini sağladığımız Çarşamba Şeker Fabrikası,  vatandaşların eline çok güzel bir ekmek kapısı olacak. Aynı şeklide Tekstilkent, Organize Sanayi Bölgesi ve Kent Müzesi’nin de Çarşamba’mıza renk ve değer katacağını düşünüyorum. Amacımız Çarşamba'yı daha da güzelleştirmek" dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
SALIPAZARI’NDA İŞ KAZASI! AĞACIN ALTINDA KALDIÖnceki Haber

SALIPAZARI’NDA İŞ KAZASI! AĞACIN ALTINDA...

CHP’DEN GÜLSAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARETSonraki Haber

CHP’DEN GÜLSAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar