SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNDEN TBMM BAŞKANI ŞENTOP'A ZİYARET

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNDEN TBMM BAŞKANI ŞENTOP'A ZİYARET
​​​​​​​AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilleri TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a yeniden seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a yeniden seçilmesi dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Meclis Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Samsun Milletvekilleri, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a başarı dileklerini iletti ve Samsun üzerine sohbet gerçekleştirdi.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Karaaslan, "Meclis Başkanımız Sn. Mustafa Şentop'a Samsun Milletvekilleri olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaret son derece verimli geçti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin en önemli sacayaklarından olan "Güçlü Meclis" ilkesi doğrultusunda milli iradenin tecelligahı Meclis'imizi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle öne çıkan bir isim olarak yeniden Sn. Mustafa Şentop'un yönetecek olmasından dolayı memnunuz. Meclis'imizin Açılışına giden süreçte tarihi bir rolü bulunan Samsun'umuzu Meclis çatısı altında temsil etmekten dolayı bizler de mutlu ve gururluyuz. Şehrimizin gelecek hedeflerine ulaşması, hemşehrilerimizin beklentilerinin karşılanması, çözümlerin ortaya konulması ve Samsun'umuzun ve ülkemizin aydınlık geleceği için AK Parti Milletvekilleri olarak ortak aklın rehberliğinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle yeni dönemde de Meclis'imize Başkanlık edecek Sn. Mustafa Şentop'a başarılar temennisiyle görevinin hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler:
İLÇE BAŞKANI SATAR’DAN DEMİRTAŞ AÇIKLAMASIÖnceki Haber

İLÇE BAŞKANI SATAR’DAN DEMİRTAŞ AÇIKLAMA...

ERTUĞRUL SAĞLAM ‘HEDEF SÜPER LİG’Sonraki Haber

ERTUĞRUL SAĞLAM ‘HEDEF SÜPER LİG’

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar